התגלמות
יוקרה וסטייל
התגלמות
יוקרה וסטייל
YAMAGUCHI X
רק 10 דקות של עיסוי בכורסה זו - ואתם תצללו למצב מדיטטיבי - הגוף שלכם יירגע לחלוטין.
mountins YAMAGUCHI X

יעילות

לכסא העיסוי של YAMAGUCHI X אין אנלוגים:

  • 72 כריות אוויר המספקות עיסוי עמוק של כל חלק בגוף, ויוצרות את האפקט הרצוי;
  • 12 תוכניות אוטומטיות (לנשים, גברים ולכל בני המשפחה), 6 מצבי עבודה המאפשרים לבחור את סוג העיסוי המועדף ברגע נתון;
  • מערכות סריקה;
  • עוזר אינטלקטואלי שעוזר לך לבחור במהירות את התוכנית הנדרשת.
mountins
Zero-Gravity מצב
  • 8 תכניות עיסוי עם הרפיה עמוקה המותאמת לכל איברי הגוף
  • הכורסא מגיע למצב של Zero Gravity, לעולם של רגיעה מוחלטת!
  • הכורסא העוזרות להחזיר את האנרגיה לגוף
עיסוי גוף אינטליגנטי
כורסת העיסוי Yamaguchi X מבצע באופן מקצועי עיסוי שיאצו, כמו גם לישה, הקשה, שפשוף, טפיחה, מתיחה, פיתול, עיסוי טווינא, בעבודה יעילה פי כמה מכל מטפל בעיסוי מנוסה.
מנגנון
Zero-Gravity
השילוב הייחודי של עיסוי אוויר בכל הגוף יחד עם פונקציית X-Space II מאפשר להחיות את הגוף והנפש באפס כוח משיכה. Zero Gravity היא הדרך היעילה ביותר להרפיה העמוקה ביותר, שאינה ניתנת להשגה בשיטות אחרות. במהלך טיפול של 10 דקות תוכלו להשיג הרמוניה פנימית, קלילות ושלווה מוחלטת, משוחררת מסטרס.
הרפיה
החאטששות
שלווה
עוזרת אינטליגנטית
במשענת היד השמאלית של הכורסה ישנה מערכת הפעלה מהירה ומיוחדת של KGO. השליטה בג'ויסטיק אינטואיטיבית ומאפשרת להדליק במהירות את הכורסה: על ידי לחיצה על כפתור "התחל" תהיה הודעת קבלת פנים בטאבלט. העוזר יעזור לך לבחור תוכנית עיסוי.
עיסוי כף רגל יפני
עיסוי כף הרגל היפני Tui Na על פי פילוסופיה מיוחדת של ריפוי על ידי הפעלת לחץ על נקודות ספציפיות בכפות הרגליים. עיסוי כף הרגל בכורסת Yamaguchi X מכוון להחזרת איזון האנרגיה הטבעי, ומאפשר לגוף לרפא את עצמו.
טכניקת העיסוי של Tui Na מבוססת על הדוקטרינה העתיקה של זרימת אנרגיה, לפיה הגוף מחולק לרשת מרידיאנים. האנרגיה החיונית של הגוף מסתובבת בערוצים אלה - "KI", אשר בדרכה פוגשת נקודות מיוחדות, נכנסת ויוצאת מהגוף ומביאה את הגוף לאיזון. רק כמה דקות של העיסוי הזה - תתמלאו באנרגיה, חיוניות, ותרגישו רגיעה מוחלטת.
מצב עיסוי כף הרגל באמצעות הטכנולוגיה היפנית Tui Na עם שימוש באקופרסורה (לחץ על נקודות אנרגטיות), אשר מעודד את תהליכי הריפוי העצמי בגוף על ידי השבת איזון האנרגיה
חימום - טכנולוגיית גרפן
טכנולוגיית הגרפן, המשפיעה על התכונות התרמיות, משפרת משמעותית את השפעת העיסוי, תוך עידוד הרפיה מוחלטת. חימום אופציונלי מגביר את החסינות הכוללת של הגוף. זה ייקח רק 5 שניות להכניס את עצמך לעולם של חום ושלווה.
לוח בקרה אלחוטי
בישיבה על כורסת עיסוי יוקרתית שכזאת, אתה מקיף את עצמך בטכנולוגיות ייחודיות ואינטואיטיביות. כורסת העיסוי מצויידת במסך מגע אלחוטי בגודל 8 אינץ' המאפשר לשלוט בכל הפונקציות בנגיעה אחת בלבד.
Yamaguchi Stereo Sound System - כורסת עיסוי יוקרתית לחובבי מוזיקה
מערכת הסטריאו של YAMAGUCHI המובנית בכורסא תפתיע גם את חובב המוסיקה הנלהב ביותר. טווח התדרים רחב ביותר, הסאונד צלול, מרווח, ברור ועמוק עד כדי כך שניתן לשקוע בו.
אחסון וטעינה
בכורסה יש כיס נוח לתכשיטים ולשעון, אותם תוכלו להסיר במהלך העיסוי.היתרונות של כורסת העיסוי כוללים גם טכנולוגיה אלחוטית לטעינת סמארטפונים נתמכים שתחסוך התעסקות לא נוחה עם כבלים.בנוסף יש יציאת USB מובנית לטעינת מכשירים חיצוניים הנתמכים.
טכנולוגיית
SMARTSLIDE PRO
זכות טכנולוגיית SmartSlide PRO, לפני תחילת כל הליך עיסוי, הכורסה נעה בצורה חלקה קדימה, משכיבה את משענת הגב ומטה את הרגליים כלפי מעלה ובכך מכינה אותך למצב מדיטטיבי.
התגלמות
יוקרה וסטייל
תמונות וצבעים של הפריט המוצג עשויים להיות שונים במקצת מהמוצר המקורי בהתאם לרזולוציית הצג ולהגדרותיו ותנאי התאורה לצילום.
כתוב לנו:
השאר את פרטי ההתקשרות שלך ואנו בדוקטור ספיין נייעץ לך בכל שאלה מעניינת.
חזרה למעלה