HERCULES 

צפייה בגריד:
צפייה מהירה

מכשיר לטיפול בכאבי צוואר Hercules HN-3000

(0)
₪2,926.00

מכשיר לטיפול בכאבי צוואר.......ועוד תוכן מכשיר לטיפול בבלט דיסק..

-20%
צפייה מהירה

אפליקטור קוזנצובה (גלגלת עיסוי)

(0)
₪71.00 ₪89.00

"רולר-מוליך העיסוי הוא מוצר אוניברסלי. יש לבצע את ההליך עד שתופיע תחושת צריבה וחום קלים. אם אתה מבצע את ההליך בפעם הראשונה, הוא צריך להיות קצר. המוליך של קוזנצוב מקל על כאבים, מקל על כאבי שרירים וכאבי ראש, מקל על עייפות ומתח שרירים, מקדם הרפיה עמוקה ושינה קולית, מנרמל את טונוס השרירים, מגביר את היעילות, משפר את זרימת הדם ומחזיר את הניידות במפרקים...

-18%
צפייה מהירה

אפליקטור קוזנצובה (שטיח אקופונקטורה)

(0)
₪103.00 ₪125.00

שטיח עיסוי הדיקור של קוזנצוב / אפליקטור קוזנצובה הוא שטיח אקופונקטורה הנועד להשפיע על הקולטנים המישושיים של עור האדם, לעורר את זרימת הדם ההיקפית, להקל על עייפות כללית, עווית בשרירים. הוא משמש למפגש אקופרסורה מורכב - שיטה של ​​רפואה מזרחית המבוססת על חוויית הדיקור (דיקור). שימוש קבוע במוליך Kuznetsov עוזר לחסל: כְּאֵב רֹאשׁ; כאב בצוואר ובגב ..

צפייה מהירה

אקדח עיסוי לטיפול בכאבים Energy C-53

(0)
₪551.00

"המיני לעיסוי גלי ההלם הוא חידוש אמיתי בתחום המעסים! ההשפעה המיטיבה של הרטט עוזרת להרפיית שרירים מתוחים, מקלה על עוויתות וכאבים. מעסה גלי הלם הוא הטוב ביותר לשרירים שלאחר האימון. אקדח העיסוי מגיע עם 4 מצרפים, שמטרתם הבאה: זרבובית "מזלג", זרבובית זו משמשת לאימון שרירי הטרפז (ליד הצוואר), שרירי אכילס ושריר הארבע ראשי של הירך (קדמת הרגליים); זרבו..

צפייה מהירה

אקדח עיסוי לטיפול בכאבים Energy X

(1)
₪1,919.00

מעסה גלי ההלם הוא חידוש אמיתי בתחום המעסים! מדובר על מעין אקדח עיסוי / אקדח מסאג' בעל השפעה מיטיבה של רטט העוזרת להרפיית שרירים מתוחים, מקלה על עוויתות וכאבים.מדובר על אקדח עיסוי - מעסה גלי הלם הטוב ביותר לשרירים שלאחר האימון. הרטט של אקדח המסאג' מבצע עיסוי עמוק ואינטנסיבי שיעזור להפחית בעיות שרירים ומפרקים, לשפר את התנועתיות, ולעזור בהקלת עייפות ש..

-20%
צפייה מהירה

חגורה לטיפול בבלט דיסק Hercules HB-500

(0)
₪2,366.00 ₪2,950.00

לחץ לחץ בעמוד השדרה נוצר כשהמתנפחים באוויר. טכנולוגיית ה- VAP הפטנטית שלנו מקטינה את העומס הצירי תוך הגדלת שטח הדיסק בין חוליות על ידי עיגון מתחת לכלוב הצלעות הדוחף כלפי מעלה וכנגד חגורת האגן הדוחפת כלפי מטה. פעולה זו מותחת את הגו בעדינות אנכית ומעקירה את הלחץ מהדיסק והעצב המושפעים. רמות הלחץ והכאב, באזור עמוד השדרה המותני, מופחתים באופן משמעותי אש..

צפייה מהירה

כורסת עיסוי Alphasonic 2

(0)
₪17,900.00

"כיסא עיסוי לעיסוי כפות רגליים, רגליים, ישבן, ירכיים, צוואר, גב, כתפיים וזרועות. כסא העיסוי Alphasonic 2 (קזדה, גרמניה) מספק עיסוי בכל חלקי הגוף (רגליים, רגליים, ישבן, ירכיים, צוואר, גב, כתפיים וזרועות). תוך 15-20 דקות תוכלו להירגע ולהחזיר כוחות גם אחרי יום קשה. עיסוי מרגיע לפני השינה יכול לסייע לסובלים מנדודי שינה. AlphaSonic 2 תהיה יעד חופשה לכ..

צפייה מהירה

כורסת עיסוי Hilton 3

(0)
₪14,900.00

"כיסא עיסוי לעיסוי כפות רגליים, רגליים, ישבן, גב תחתון, צוואר וגב. כסא עיסוי הילטון 3 (קזדה, גרמניה) מספק עיסוי בכל חלקי הגוף (כפות רגליים, רגליים תחתונות, ישבן, גב תחתון, צוואר וגב). עיסוי כללי קבוע מסייע לא רק להפגת מתח מצטבר, אלא גם להרפייה או אפילו להחזרת שרירים לאחר משחק ספורט, להענקת כוח וכוח ולהגברת היעילות. אזורי השפעה של כיסא שיניים: ר..

-20%
צפייה מהירה

מזרן עיסוי לטיפול בכאבי גב וצוואר Doctor Spine Massager

(0)
₪3,079.00 ₪3,849.00

מזרן עיסוי עמוד השדרה יעזור לך לשכוח מכאבים ולהעלים את הגורם לאי נוחות: עיסוי של עמוד השדרה הצווארי; עיסוי בחזה; עיסוי מותני. כתוצאה ממתיחות, עיסוי ופיתול עמוד השדרה, חוליות מורמות, ומשחררות את הדיסקים הבין חולייתיים המהודקים. הבקע נספג בוואקום שנוצר ומפסיק ללחוץ על העצבים. מזרון העיסוי מיוצר בהתאם להתפתחויות הטכניות המתקדמות ביותר ומסייע להיפ..

צפייה מהירה

מכשיר ביתי לטיפול בבצקת לימפטית לכף רגל ושוקיים עם חימום Hercules HL-655

(0)
₪3,199.00

מערכת עיסוי לימפטית להקלה על בצקת ברגליים. מערכת HL-655 האמינה, שפותחה על ידי מומחים קוריאנים, פותרת מספר בעיות רפואיות וקוסמטיות. הסרת נפיחות (כולל בצקת לאחר הניתוח), היפטרות מצלוליטיס, השמנת יתר ורגליים נפולות, חיזוק רקמות, העלמת נפיחות, מניעת דליות, התאוששות לאחר הניתוח, ניקוז לימפה, שיפור חילוף החומרים, הסרת עודף נוזלים...

צפייה מהירה

מכשיר לטיפול בבלט דיסק צווארי Hercules HN-300

(0)
₪2,366.00

מערכת לשיקום פעיל של עמוד השדרה הצווארי, כולל כרית, צוואר הרקולס. המערכת מתאימה לאנשים עם הבעיות הבאות: פריצות דיסקים בין חולייתיים; אוסטאוכונדרוזיס; כאב חריף או כרוני בעמוד השדרה הצווארי המוקרן בחלק האחורי של הראש, הכתף או הזרוע; שינויים ניווניים-דיסטרופיים בדיסקים הבין חולייתיים; התכווצות שרירים...

צפייה מהירה

מכשיר לטיפול בכאבי ברכיים Hercules HK-1000

(0)
₪2,072.00

"מערכת שיקום אקטיבית לטיפול במפרקי כתף, ברך ומרפק. המערכת כוללת את התכונות הבאות: מכסה לחלוטין את מפרק הברך ובאופן חלקי את פני כף הרגל והירך; קל להתאמה לכל מיני אזורים בגוף ואפילו לחימום מפרק הירך; פונקציית החימום של משטח הברך פותרת את בעיית הכאב במפרקים, מונעת קיבוע במקרה של פציעות; במידת הצורך, פונקציית עיסוי הרטט מופעלת; חימום IR מספק טווח..

צפייה מהירה

מכשיר לטיפול בכאבי ברכיים Hercules К39

(0)
₪2,304.00

מערכת שיקום ברכיים. מי צריך ללכת למרפאה על מנת לבדוק את יעילותה של טכנולוגיה זו: חולים הסובלים מכאבי מפרקים קשים במהלך פעילות גופנית; אלה שאינם מסומנים בשיטות טיפול אחרות עקב סרטן; אלו שלא נעזרים בכדורי כאב והזרקות; למי שיודע ממקור ראשון את הסכנות של משככי כאבים, שמשפיעות לרעה על הקיבה, הכבד והכליות...

צפייה מהירה

מכשיר לטיפול בכאבי ברכיים SP-1000

(0)
₪399.00

מערכת שיקום מפרקי ברכיים. מי צריך ללכת למרפאה על מנת לבדוק את יעילותה של טכנולוגיה זו: חולים הסובלים מכאבי מפרקים קשים במהלך מאמץ; אלה שאינם מסומנים בשיטות טיפול אחרות עקב סרטן; אלו שלא נעזרים בכדורי כאב והזרקות; למי שיודע ממקור ראשון את הסכנות של משככי כאבים, שמשפיעות לרעה על הקיבה, הכבד והכליות...

צפייה מהירה

מכשיר לטיפול בכאבי ברכיים בלייזר HK Laser

(0)
₪2,606.00

מעסי לייזר HK-LASER הם מכשירים טיפוליים היי-טק המשלבים טכנולוגיית רטט בתלת-מישור וטכנולוגיית לייזר קר. מעסי לייזר בטכניקות עיסוי מסורתיות בשילוב טיפול בלייזר מאופיינים כטיפולים בטוחים, ללא כאבים, יעילים ונוחים ללא תופעות לוואי. אפקטים. כך, למשל, בחולים עם מחלות מפרקים (דלקת פרקים, דלקת מפרקים), נצפתה השפעה חיובית יציבה: נפיחות וכאבים בברך פוחתים, ..

צפייה מהירה

מכשיר לטיפול בכאבי ברכיים ומפרקים ללא ניתוח Hercules HK-100

(0)
₪2,607.00

מכשיר לטיפול בכאבי ברכיים ומפרקים ללא ניתוח Hercules HK-100 הרקולס HK-100 מאושר על ידי: משרד הבריאות הישראלי (היתר מס '23150002); מכון התקנים הישראלי (היתר מס '1000029505). המכשיר פותח על ידי המכון לביוטכנולוגיה בדרום קוריאה בשיתוף עם מדענים אמריקאים ונרשם פטנט כמכשיר רפואי מיוחד לטיפול ומניעה של כאבי מפרקים. מכשיר רפואי זה מאושר ע"י ה FDA - (מ..

מציג 1 עד 16 מתוך 42 (3 עמודים)
חזרה למעלה