DOCTOR SPINE 5500 מיטת עיסוי

DOCTOR SPINE 5500 מיטת עיסוי

₪39,499.00
יצרן:
קוד מוצר: DOCTOR SPINE 5500
זמינות: 1
נצפו 4052 פעמים

תיאור מוצר

רובוט למניעה ושיקום בעיות בעמוד השדרה
על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי (WHO), יותר ממחצית מאוכלוסיית העולם יסבלו במהלך חייהם ממחלות בעמוד השדרה. על פי נתונים סטטיסטיים, שכיחות המחלות בחוליות הצוואר ובעמוד השדרה המותני הייתה 60-80% בקרב מבוגרים, ובקרב העוסקים בתחומים מסוימים היא עשויה אף להגיע לעד 90%. עקב הלחץ ההולך וגובר במהלך תקופת הלימודים, צעירים רבים אינם מקפידים על יציבה תקינה במהלך הלימוד מול שולחן למשך זמן רב, מה שמוביל להתפתחותן של מחלות עמוד השדרה בגילים צעירים יותר. לכן, מניעה ותהליכי שיקום יעילים של מחלות עמוד השדרה מהווים כיוון מחקרי חשוב בתחום הרפואה השיקומית. בשנים האחרונות, גדל מאוד גם הביקוש למוצרי רובוטיקה לשיקום עמוד השדרה ופיזיותרפיה בתנועה שמשכו את תשומת לבם של רבים בשוק.
מיטת העיסוי "DOCTOR SPINE 5500" שייכת לתחום ציוד פיזיותרפיה שיקומי, בפרט לרובוטים לטיפול בעמוד השדרה ופיזיותרפיה דינמית. המצאה זו כוללת 20 פטנטים, 16 סימני מסחר, 8 זכויות יוצרים לתוכנה ופרס התקדמות מדעית וטכנולוגית אחת.

רובוט זה לשיקום עמוד השדרה ופיזיותרפיה בתנועה מספק את ההשפעות המיטיבות להלן:
1. ההמצאה לא רק מייצרת רטט בכפות הרגליים והירך, אלא גם מגבירה את פונקציית שיקום עמוד השדרה. על מנת להעצים את האפקט הטיפולי מוחל מנגנון מתיחה המבוסס על משקל עצמי.
2. במסגרת השימוש בפונקציית הרטט של המושב, ניתן לבצע התאמות למבנה ומנח הגוף על מנת להפעיל את אפקט העיסוי והרטט במושב ובו זמנית לבצע פיזיותרפיה על ידי מתיחת גידים בכל הגוף ולקדם זרימת דם טובה יותר ברגליים. בנוסף, הוא משמש לוויסות מערכת הרבייה של הגוף ולקדם את פעילות והתחדשות התאים.
3. מנגנון סיבוב והידוק המיועד לצמצום השטח שתופס המכשיר והינו קל משקל משמעותית ביחס למוצרים אחרים, על מנת להקל על ההובלה והאחסון על ידי המשתמשים.
"DOCTOR SPINE 5500" מכיל 7 פונקציות בבת אחת, שמביאות יתרונות לא יסולא בפז לגוף האדם. כל אחת מהפונקציות הללו כשלעצמן יעילה למדי, ובשילוב, כאשר מתקיימים באינטראקציה במכשיר אחד, הם מביאים לתוצאות גדולות עוד יותר, שלא תוכלו להשיג עם אף מכשיר אחר.

מהן הפונקציות הללו?
1. טיפול בסאונד אקוסטי.
2. הפונקציה של חמשת האלמנטים של המוסיקה.
3. תרמותרפיה אינפרא-אדום.
4. דחיסת שיפוע.
5. טיפול ויברואקוסטי.
6. מתיחת עמוד השדרה.
7. ירכיים רוטטות.
8. מגנטותרפיה.

טיפול בסאונד אקוסטי
אחד המאפיינים הפטנטיים החשובים ביותר הוא טיפול בסאונד אקוסטי. תכונה זו היא הראשונה והיחידה מסוגה.
טיפול בסאונד אקוסטי הוא טיפול המשתמש בצלילי מוזיקה ורטט. צליל משפיע על כל איבר בגופנו. צליל נתפס לא רק על ידי האוזן, אלא גם דרך כל מולקולה וכל תא בגופנו.

היתרונות של טיפול קול הם כדלקמן:
1) הרפיה מוחלטת של הגוף, המשפיעה באופן חיובי על מערכת העצבים האנושית, כלומר נוירוטרנסמיטרים ונוירופפטידים, המסייעים לוויסות מערכת החיסון האנושית.
2) תהליך האצת תהליכים מטבוליים בתאים באמצעות השפעת אנרגיה עליהם.
זה ידוע היטב כי טיפול במוזיקה עוזר להחזיר את בריאות האדם. השימוש בגלי רטט ורעידות בשיטות כאלה משפיע לטובה על האדם, על כל מערכת עבודתו של איברים פנימיים, מערכת הדם והמנגנון המוטורי.
שיטה זו הינה מגוון שלם של אפשרויות לריפוי ולהחלמה. זו אחת השיטות החזקות ביותר של השפעה ישירה על האדם, שאין לה התוויות נגד, התנודות האלה עובדות ישירות עם האדם, אתה רק צריך לשכב ולהירגע.
ייחודה של השיטה טמון בעובדה שהיא משלבת פיזיותרפיה, רפלקסולוגיה וטיפול במוזיקה. קודם כל, יש לו השפעה מיטיבה על מערכת הלב וכלי הדם, לחץ הדם יורד, כלי הדם מתרחבים. משחזר את מערכת העצבים, מנרמל את העבודה של מערכת העיכול. משקם את מערכת השלד והשרירים ועוזר להחזיר את בריאותו הנפשית-רגשית של האדם.
תרמותרפיה אינפרא אדום וחמישה אלמנטים של תפקוד מוסיקה
המכשיר מפעיל באופן אוטומטי את חמשת האלמנטים של מוסיקה ותפקוד תרמותרפיה אינפרא אדום פונקציה של חמשת האלמנטים של המוסיקה, זוהי שיטת טיפול פטנטית שבה מנגינות שנבחרו במיוחד מתקיימות באינטראקציה עם רעידות שמתמזגות עם המוסיקה. המנגינות נבחרות במיוחד באופן שיש לשימוש בהן את השפעת הריפוי היעילה ביותר על האדם.
כאמור, תרמותרפיה קולית עובדת בשילוב עם טיפול באינפרא אדום, אשר משפיע לא פחות על גופנו ומעניק תוצאות חיוביות, כגון:
⦁ האצת חילוף החומרים ברקמות;
⦁ שיפור פעילות אספקת הדם, שיפור זרימת הדם בכלי הדם ובגפיים;
Relaxation הרפיית שרירים;
⦁ הפחתה וסילוק של כאבים הקשורים לראומטיזם;
⦁ ירידה בנפח הגוף;
⦁ הסרת עוויתות;
⦁ הקלה בכאבים בשרירים לאחר מאמץ גופני, לאחר אימון;
⦁ מתן גוון העור;
⦁ הפחתת בצקת;
חיסול סטגנציה.

דחיסת שיפוע
פיתוח חדשני נוסף מובנה במכשיר, הנקרא דחיסת שיפוע. לא משתמשים בחידוש הזה בשום מקום אחר בעולם, הוא פטנט. מהות הטיפול הזה היא שהמנגנון מבצע דחיסה על שרירי הגוף עם מעבר כוחות אחיד, שעוזר להרפות את השרירים באופן שווה ולהעניק להם טון. דחיסת שיפוע מגבירה את אספקת החמצן לשרירים, מייצבת את קבוצות השרירים ומפחיתה את היווצרות חומצת החלב בדם, מה שמאפשר תוצאות טובות יותר וזמני החלמה קצרים יותר, במיוחד לאחר ספורט.
עיסוי דחיסת שיפוע עובד על הצוואר, עמוד השדרה, הרגליים והרגליים, המכשיר עובד ב -4 מחזורים לכל חלק בגוף, מצב זה עובד אוטומטית למשך 25 דקות, אך ניתן גם לכוונן אותו ידנית.
התקן לטיפול ברטט
מדגם תועלת זה עוסק בתחום הציוד השיקומי והפיזיותרפי, ובפרט בכרית צוואר להתקן פיזיותרפי לטיפול ברטט.
בימינו, עקב אורח החיים התחרותי ההולך וגובר בחברה, רמות המתח והלחץ המופרזות גורמות לאיברי הגוף לחוות עומס לא תקין במשך זמן רב ומעבר ליכולת ההכלה שלהם. גורמים נפשיים ופסיכולוגיים שליליים גורמים להתדרדרות במצב הרגשי הגוררת אחריה שלל השפעות מזיקות על בריאות הגוף. מחקרים מצביעים על כך שטיפול ברטט יכול לסייע בהרפיית השרירים, שיפור והמרצת מחזור הדם ובהקלה על תשישות פיזית ולחץ נפשי בקרב הסובלים מבריאות רופפת.
כמו בטיפולי רטט אחרים, גם כאן הרטט בכף הרגל מועבר מכפות הרגליים אל הגוף כולו על מנת להמריץ את כלל הגוף ולהקל על עייפות ותסמינים נוספים.
על מנת לספק מענה לבעיות הקיימות בטכנולוגיה המשמשת בהתקנים הקיימים, מספק מדגם תועלת זה מנגנון חדש לטיפולי רטט פיזיותרפיים.
למדגם תועלת זה היתרונות הבאים בהשוואה לטכנולוגיה הקיימת:
במנגנון טיפולי זה, מתאפשר סיבוב של מסגרת הרטט בטווח קטן הנשלט דרך מערכת הרטט, והתאמה אישית של מהירות המנוע. פונקציות אלו מאפשרות להשיג את תדר הרטט שנקבע מראש במדויק ולהגדיר את הרטט גם על שטח קטן בכף הרגל, גם כאשר תדר הרטט הוא גבוה, מבלי להזדקק להתקני כיוונון נוספים. המכשיר מאפשר התקנה נוחה יותר ותהליך ייצור יעיל יותר בזכות הרכיבים הקטנים, המבנה הקומפקטי, העלות הנמוכה של המבנה הכולל ועוד.
רטט אקוסטי מאפשר לך לפצות באופן מלא על הגירעון במיקרו-ויברציות באזור המקומי מהרמה המינימלית המספיקה למקסימום הפיזיולוגי ולהשיג:
⦁ הגדלת ניקוז הלימפה ושיפור ניקוז הלימפה של רקמות;
⦁ האצת תהליכי סינון;
⦁ הפעלת תהליכים חיסוניים;
זרימת דם נימית מוגברת;
⦁ הגדלת החדירות של הסדקים האנדותל של נימי הלימפה;
⦁ שמירה על רמת הסידן ברקמת העצם;
⦁ שיפור התזונה של תאי עצב, שיקום ההולכה של סיבי העצב וריגוש הקולטנים של מערכת העצבים.
ההשפעות המפורטות לעיל הן שימושיות והכרחיות לטיפול במחלות רבות. רטט אקוסטי הוא הליך בטוח ואינו מפר את המנגנונים הביוכימיים הטבעיים של ויסות, אלא רק מנרמל אותם.
מתיחת עמוד השדרה
מיטת העיסוי "DOCTOR SPINE 5500" תועיל גם לסובלים מבקעים בעמוד השדרה ובליטות. מכיוון שהמצאה זו גורמת לעמוד השדרה להימתח.

כפי שכולנו יודעים, כל אדם מאבד כמה סנטימטרים מגובהו בחיים. למה זה קורה? בשל העובדה כי דיסקי החוליות שנמצאים בין חוליותינו ופועלים כבולמי זעזועים, עם הגיל, מתכווצים ונשחקים בהדרגה. כתוצאה מכך, המרווח בין החוליות מצטמצם וגם הצמיחה שלנו פוחתת בגלל תהליכים אלה. אך הבעיה העיקרית היא שתהליכים אלה מובילים להופעתם של בקעים ובלטות בין-חוליות. עם מחלות כאלה, קצות העצבים והשורשים של חוט השדרה נדחסים, מה שמוביל לתחושות כואבות.על מנת להימנע מכך, אנו ממליצים לך למתוח את עמוד השדרה. מכיוון שמתיחת עמוד השדרה מאפשרת לכם לפנות את המרווח בין הדיסקים ולהחזיר אותם לגמישות הקודמת שלהם, להקל על הנוקשות והמתח מהחוליה.
ניתן לבצע הליך זה הן כטיפול כאשר יש לך כבר מחלות בעמוד השדרה והן כטיפול מונע על מנת להימנע מהן.
ירכיים רוטטות
בנוסף לכל אלה, מיטת עיסוי תעזור לכם לרדת במשקל ולגוון את הירכיים. כל זה בזכות פונקציה אחרת - ירכיים רוטטות.
עיסוי רטט - עיסוי גוף באמצעות מכשירי רטט. המהות של השימוש במנגנון רטט היא העברת החלק העיסוי של הגוף לתנועות תנודות בתדרים ומשרעות שונות. כפי שמוצג על ידי מחקרים ניסיוניים רבים, רטט מכני מבחינת ההשפעה הפיזיולוגית על גוף האדם הוא אחד מאותם גירויים שגורמים להשפעה מורכבת של גירוי של קולטנים המוטבעים ברקמות שונות, בעור, בשרירים ובכלי הדם.
לעיסוי ברטט השפעה חיובית על מערכת העצבים המרכזית, לשיפור אספקת הדם, כמו גם על תהליכי ההחלמה בשרירים, אשר כתוצאה מכך מובילים ליעילות מוגברת ושיקום התפקוד של מערכת העצבים השרירית. עיסוי ברטט מבצע גם תפקיד שיקומי לאחר לחץ משמעותי, לאחר פציעות ומחלות.
מעניין כי עיסוי רטט משפיע ביעילות על מערכות שונות בגוף האדם. למשל, זה מרגש, או להיפך, מרגיע קצות עצבים נרגשים מדי. כדי לעורר פעילות עצבית, מומלץ להשפיע על הגוף עם רעידות חלשות, ולהבליג - עם חזקים.
כרית צוואר לעיסוי הצוואר ולטיפול מגנטי
מדגם תועלת זה עוסק בתחום הציוד השיקומי והפיזיותרפי, ובפרט בכרית צוואר לעיסוי הצוואר ולטיפול מגנטי.
הטכנולוגיה ביסוד ההמצאה
רוב בני האדם בחברה של ימינו נמצאים במצב ביניים בין בריאות ומחלה. בימינו, עקב אורח החיים התחרותי ההולך וגובר בחברה ורמות המתח והלחץ המגיעות עמו המופרזות נתונים איברי הגוף תחת עומס חריג בגלל לחץ ולחץ יתר. גורמים נפשיים ופסיכולוגיים שליליים עלולים לגרום לכאבי צוואר, או אפילו לתסמינים של ספונדילוליזיס בחוליות הצוואר.
עיסוי חוליות הצוואר נמצא כיעיל בעידוד זרימת הדם באזור ומאפשר הקלה במידת מה על העומס המופעל על איברי הגוף. עיסוי נכון של חוליות הצוואר עשוי לשמש גם להרגעת השרירים ורקמות החיבור ועידוד זרימת הדם.
טיפול מגנטי נעשה על ידי שדה מגנטי מלאכותי ומגרה נקודות אקופונקטורה בגוף האדם. גירוי זה עשויה לעודד שיפור בזרימת הדם באזור המטופל. כרית הצוואר עליה מותקן מגנט המשמש לפונקציית הטיפול המגנטי, עשויה לשפר את זרימת הדם בראש והצוואר, להפיג כאבים בצוואר והכתפיים, למנוע סחרחורות ולספק מענה לתסמינים נוספים.
הצוואר המשמשות כיום בכיסאות עיסוי מורכבות ממילוי ספוג וציפוי עור ובעלות מבנה פשוט. השפעת העיסוי שהן מציעות היא מוגבלת למדי ומציעה טווח טיפולי מצומצם למדי במסגרת עיסוי מגנטי באזור הצוואר ללא הרפיה משמעותית. לכן, יש לספק מענה לבעיות אלו בהקדם.
מומלץ להשתמש במגנטותרפיה למחלות הבאות בעמוד השדרה הצווארי: אוסטאוכונדרוזיס, זן שרירים, בקע, מיוזיטיס, טראומה. טיפול מגנטי בכאבי צוואר פועל על תאי שריר, סחוס ורקמת עצם; על כלי הדם. מחזור הדם והלימפה משוחזר, בצקת שוככת, חילוף החומרים משתפר. כתוצאה מכך מופעל התחדשות מבנים פגומים, עצירת תסמונת הכאב. חל שיפור כללי במצב הגופני ובמצב הרוח, שיפור התנועתיות, הפחתה והיעלמות של עוויתות שרירים.
טיפול במיטה כזו הוא לא רק שיקום הבריאות, אלא גם הליך נעים שנותן חוויה בלתי נשכחת. רכישת ציוד זה הינה השקעה רווחית בבריאותכם.

 
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
נא להיכנס או להירשם כדי לתת ביקורת

ביקורות ל DOCTOR SPINE 5500 מיטת עיסוי

סך ביקורות (0)
לחצו כאן לכתוב ביקורת על המוצר


מדיניות משלוחים

עלות משלוח והרכבה של כסא עיסוי הינה 600 ₪, לא כולל אילת. עד לקומת כניסה ללא מעלית, ההובלה ללא עלות נוספת מעבר לדמי המשלוח במסגרת משלוח רגיל.

מעבר לקומת כניסה ללא מעלית (או ללא מעלית זמינה/מתאימה להעלאת המוצר), תדרש תוספת תשלום לפי מספר הקומה.

תנאי אספקה:

המסירה מתבצעת רק בימי עסקים. ימי עסקים הינם ימי עבודה לא כוללים שישי שבת ערבי חג וחגים.

בתקופות חגים וימי מכירה מיוחדים עשויים זמני האספקה להשתנות והם יעודכנו בעת ההזמנה באתר.

הסחורה שנשלחת נארזת באריזה מיוחדת כדי למנוע נזק למוצרים.

כמו כן, המשלוח יכול להתבצע על ידי שליח חברתנו. עלות משלוח שכזו תלויה במוצר ובעיר המגורים.

ניתן גם לאסוף את הסחורה ללא עלות ממשרדנו בתל אביב, רחוב בן צבי 84

חזרה למעלה