מיטות עיסוי

מיטות עיסוי חשמליות

מחפשים מיטת עיסוי חשמלית ואיכותית? בין אם אתם רוצים להתפנק בבית ובין אם אתם מעסים מקצועיים, מיטות עיסוי חשמליות זה הפתרון בשבילכם. סקירה של דגמים פופולריים של מיטות עיסוי, אינדיקציות עיקריות לשימוש. הכללים לבחירת מודל איכותי, סוגי הציוד העיקריים, כללי ההפעלה.
באתר Dr spine תמצאו מגוון רחב של מיטות עיסוי חשמליות במחירים משתלמים, בחרו לכם מיטת מסאז מקצועית בקטלוג למטה:


צפייה בגריד:
-16%
צפייה מהירה

מזרן עיסוי לטיפול בכאבי גב וצוואר Doctor Spine Massager

(0)
₪3,849.00 ₪4,600.00

מזרן עיסוי עמוד השדרה יעזור לך לשכוח מכאבים ולהעלים את הגורם לאי נוחות: עיסוי של עמוד השדרה הצווארי; עיסוי בחזה; עיסוי מותני. כתוצאה ממתיחות, עיסוי ופיתול עמוד השדרה, חוליות מורמות, ומשחררות את הדיסקים הבין חולייתיים המהודקים. הבקע נספג בוואקום שנוצר ומפסיק ללחוץ על העצבים. מזרון העיסוי מיוצר בהתאם להתפתחויות הטכניות המתקדמות ביותר ומסייע להיפ..

צפייה מהירה

DOCTOR SPINE 5500 מיטת עיסוי

(0)
₪39,499.00

רובוט למניעה ושיקום בעיות בעמוד השדרהעל פי נתוני ארגון הבריאות העולמי (WHO), יותר ממחצית מאוכלוסיית העולם יסבלו במהלך חייהם ממחלות בעמוד השדרה. על פי נתונים סטטיסטיים, שכיחות המחלות בחוליות הצוואר ובעמוד השדרה המותני הייתה 60-80% בקרב מבוגרים, ובקרב העוסקים בתחומים מסוימים היא עשויה אף להגיע לעד 90%. עקב הלחץ ההולך וגובר במהלך תקופת הלימודים, צעירי..

צפייה מהירה

MC-3803A מזרן עיסוי

(0)
₪699.00

מזרן עיסוי בטכנולוגיה חדשנית לחווית עיסוי עוצמתית המשולב 10 מנועי עיסוי חימום ורטט + כרית עיסוי שיאצו מקצועית .עיסוי רטט וחימום מתקדם מעניקים שלל של יתרונות :שיפור זרימת הדם מכף רגל ועד ראשהפגת מתח ולחציםהרגעת הגוףחימום השריריםעיסוי שיאצו לסיוע בטיפול בכאבי גוףמתאים לפריסה על מיטה או על כל משטח ישר.איכותי,בד קטיפתי רך ונעים למגע.עיסוי מקצועי של 10 ..

צפייה מהירה

מזרן מתיחת עמוד השידרה

(0)
₪2,269.00

מזרן לטיפול בכאבי גב בשיטת יורה. המזרן הוא אחד האופציות להתחברות למכשיר לטיפול לימפטי HL-2000.מגיע ללא קומפרסור. ..

מציג 1 עד 4 מתוך 4 (1 עמודים)
חזרה למעלה