טיפול בכאבי ברכיים ומפרקים

טיפול בכאבי ברכיים ומפרקים


תפקידו העיקרי של מפרק הברך הוא לכופף, ליישר ולשאת, יחד עם הקרסוליים והירכיים, את משקל הגוף. סובלים מכאבי ברכיים? Dr Spine מספקת מגוון פתרונות לטיפול בכאבי ברכיים ומפרקים, שיטות טיפול ומניעה שונות.
בין מוצרינו תוכלו למצוא מכשיר לטיפול בכאבי ברכיים בלייזר, ברכייה לטיפול בכאב מפרקים ברגליים ועוד.צפייה בגריד:
-16%
צפייה מהירה

מכשיר לטיפול בכאבי ברכיים Hercules HK-1000

(0)
₪2,590.00 ₪3,100.00

"מערכת שיקום אקטיבית לטיפול במפרקי כתף, ברך ומרפק. המערכת כוללת את התכונות הבאות: מכסה לחלוטין את מפרק הברך ובאופן חלקי את פני כף הרגל והירך; קל להתאמה לכל מיני אזורים בגוף ואפילו לחימום מפרק הירך; פונקציית החימום של משטח הברך פותרת את בעיית הכאב במפרקים, מונעת קיבוע במקרה של פציעות; במידת הצורך, פונקציית עיסוי הרטט מופעלת; חימום IR מספק טווח..

צפייה מהירה

מכשיר לטיפול בכאבי ברכיים Hercules К39

(0)
₪2,304.00

מערכת שיקום ברכיים. מי צריך ללכת למרפאה על מנת לבדוק את יעילותה של טכנולוגיה זו: חולים הסובלים מכאבי מפרקים קשים במהלך פעילות גופנית; אלה שאינם מסומנים בשיטות טיפול אחרות עקב סרטן; אלו שלא נעזרים בכדורי כאב והזרקות; למי שיודע ממקור ראשון את הסכנות של משככי כאבים, שמשפיעות לרעה על הקיבה, הכבד והכליות...

צפייה מהירה

מכשיר לטיפול בכאבי ברכיים SP-1000

(0)
₪399.00

מערכת שיקום מפרקי ברכיים. מי צריך ללכת למרפאה על מנת לבדוק את יעילותה של טכנולוגיה זו: חולים הסובלים מכאבי מפרקים קשים במהלך מאמץ; אלה שאינם מסומנים בשיטות טיפול אחרות עקב סרטן; אלו שלא נעזרים בכדורי כאב והזרקות; למי שיודע ממקור ראשון את הסכנות של משככי כאבים, שמשפיעות לרעה על הקיבה, הכבד והכליות...

-42%
צפייה מהירה

מכשיר לטיפול בכאבי ברכיים בלייזר HK Laser

(0)
₪1,890.00 ₪3,250.00

מעסי לייזר HK-LASER הם מכשירים טיפוליים היי-טק המשלבים טכנולוגיית רטט בתלת-מישור וטכנולוגיית לייזר קר. מעסי לייזר בטכניקות עיסוי מסורתיות בשילוב טיפול בלייזר מאופיינים כטיפולים בטוחים, ללא כאבים, יעילים ונוחים ללא תופעות לוואי. אפקטים. כך, למשל, בחולים עם מחלות מפרקים (דלקת פרקים, דלקת מפרקים), נצפתה השפעה חיובית יציבה: נפיחות וכאבים בברך פוחתים, ..

-30%
צפייה מהירה

מכשיר לטיפול בכאבי ברכיים ומפרקים ללא ניתוח Hercules HK-100

(0)
₪3,259.00 ₪4,680.00

מכשיר לטיפול בכאבי ברכיים ומפרקים ללא ניתוח Hercules HK-100 הרקולס HK-100 מאושר על ידי: משרד הבריאות הישראלי (היתר מס '23150002); מכון התקנים הישראלי (היתר מס '1000029505). המכשיר פותח על ידי המכון לביוטכנולוגיה בדרום קוריאה בשיתוף עם מדענים אמריקאים ונרשם פטנט כמכשיר רפואי מיוחד לטיפול ומניעה של כאבי מפרקים. מכשיר רפואי זה מאושר ע"י ה FDA - (מ..

צפייה מהירה
מציג 1 עד 6 מתוך 6 (1 עמודים)
חזרה למעלה